Центральний державний архів зарубіжної україніки

 
УкраїнськаРосійськаАнглійська
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Понеділок, 30 липня 2018, 11:09

27 липня 2018 р. на зберігання до ЦДАЗУ були передані особисті документи, друковані видання та світлини із приватного архіву родини Петра та Ольги Матул, відомих українських громадсько-політичних і церковних діячів у США. Серед документів листування Петра Матули зі Святішим Патріархом Київським і всієї Руси-України Мстиславом, українським мовознавцем та багатолітнім в'язнем концтаборів СРСР Святославом Караванським, світлини Петра та Ольги Матули в молоді роки життя, часів перебування у таборах для переміщених осіб у Німеччині після закінчення Другої світовї війни, перших років еміграції у США, а також світлини Святослава Караванського останніх років життя у США, колекція поштових марок та ін.

Докладніше | Прочитати про подію у Facebook

 
П'ятниця, 27 липня 2018, 11:58

З нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України ЦДАЗУ презентує документальну онлайн-виставку «Визволення вірою». Представлені на виставці документи української еміграції розповідають про традиції святкування ювілейних дат хрещення Київської Русі – України, тернистий шлях Української православної церкви до автокефалії та трагічні події вітчизняної історії, пов’язані з комуністичним терором у 1920–1940-х рр., жертвами якого стали мільйони українців, духовенство, цвіт української культури і освіти.

Прочитати про подію у Facebook

 
Середа, 25 липня 2018, 09:15

24 липня директор ЦДАЗУ Ірина Мага взяла участь у засіданні колегії Державної архівної служби України та робочій нараді з питань впровадження електронного документообігу в архівних установах. 
П'ятниця, 06 липня 2018, 15:06

6 липня директор архіву Ірина Мага та начальник відділу використання інформації документів Галина Горбунова провели практичне заняття для студентів ІІ курсу історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які проходять архівну практику на базі архіву.

Прочитати про подію у Facebook

 
Четвер, 05 липня 2018, 16:05

5 липня представники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті виставки «Київські мотиви. Адреси і адресати», на якій експонуються оригінальні поштові листівки кінця ХІХ – першої третини ХХ ст. Виставка – спільний проект Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтв України та Вишгородського історико-культурного заповідника (ЦДАМЛМ України, м. Київ, вул. Володимирська, 22-а).

Прочитати про подію у Facebook

 
Середа, 04 липня 2018, 15:02

4 липня начальник відділу використання інформації документів ЦДАЗУ Галина Горбунова провела оглядову екскурсію по архіву для студентів ІІ курсу історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які проходять архівну практику на базі ЦДАЗУ.

Фоторепортаж | Прочитати про подію у Facebook

 
П'ятниця, 22 червня 2018, 15:17

22 червня директор ЦДАЗУ Ірина Мага, у рамках Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: процеси цифровізації (теорія і практика)», у приміщенні Музею історії Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна репрезентувала документальну виставку ЦДАЗУ «Загартовані безсмертям» (до 100-річчя Української Революції та створення Армії УНР). 
П'ятниця, 22 червня 2018, 15:14

22 червня директор ЦДАЗУ Ірина Мага взяла участь у проведенні Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: процеси цифровізації (теорія і практика)», що проходить з 21 по 23 червня на базі кафедри історіографії, джерелознавства та археології історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в рамках реалізації пріоритету Державної архівної служби України на 2018 рік – цифровізація усіх процесів архівної справи та діловодства.

Під час заходу директор ЦДАЗУ Ірина Мага виступила з доповіддю «Архівна україніка у цифровому вимірі». Урочистим завершенням події стало підписання договору про співробітництво між Центральним державним архівом зарубіжної україніки та Білоруським державним архівом науково-технічної документації. 
Четвер, 21 червня 2018, 16:57

21 червня 2018 р. у приміщенні Музею Марії Заньковецької (відділ Музею театрального, музичного і кіномистецтва України) відбулося відкриття документальної виставки ЦДАЗУ «Моє життя – в житті мого народу. Творчими дорогами Павла Маскалика». Захід присвячено багатогранній особистості, актору Українського народного театру в Пряшеві (Словаччина), письменнику, поету, публіцисту, активному громадському діячеві Павлу Маскалику, який цього дня святкує своє 76-річчя.

Докладніше | Фоторепортаж | Відеоверсія 1| Відеоверсія 2 | Прочитати про подію у Facebook

 


 
100-річчя архівної справи
Звернення ЦДАЗУ
Анонси
Соціальні мережі
Відеохостинг
ЗМІ про нас

З фондів #ЦДАЗУ #УВУ Український вільний університет: від Відня до Мюнхена // Стожари - 27.06.2018 Докладніше...


 

З фондів #ЦДАЗУ: Українізація України // Стожари - 03.07.2018 Докладніше...


 

"Бережімо собор людської душі." #ЦДАЗУ» // Стожари - 24.04.2018 Докладніше...


 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.