Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

Перші примірники друкованих видань надійшли до ЦДАЗУ разом з першим документальним надходженням  у квітні 2008 року. На сьогоднішній день у бібліотеці зберігаються книги, брошури та періодичні видання, видані в Україні, Чехословаччині, Німеччині, Польщі, Америці, Канаді, Австрії, Угорщині, Росії, Болгарії, Франції та ін. країнах українською, чеською, німецькою, англійською та іншими мовами. Це видання з історії української державності, православної церкви, філософії, релігії, мистецтва, політики, економіки, бібліографії та енциклопедичні видання.

За роки існування архіву було сформовано чотири  бібліотечні фонди, а саме: фонд  №1 - книги та періодичні видання, які надійшли до ЦДАЗУ разом з документами Пряшівської колекції ( 413 книг та брошур); фонд №2 - книги та періодичні видання, передані родиною Валентина та Раїси Кохно із США ( 361 книгу та 907 примірників періодичних видань);  фонд №3 - книги та періодичні видання передані Фундацією імені Олега Ольжича (4149 книг, 1875 журналів, 841 підшивка газет); фонд №4  є загальнобібліотечним, основним джерелом формування якого є Міністерство закордонних справ України (сучасні видання української діаспори).

 

Українські закордонні книги та періодичні видання довідково-інформаційного фонду ЦДАЗУ в електронній бібліотеці "Diasporiana"

 

Перелік періодичних видань архівних та бібліотечних фондів ЦДАЗУ
 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.