Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

ЛИСТ-ПРИВІТАННЯ від Голови Правління Фундації імені Олега Ольжича Сергія Кота і Директора Бібліотеки ім. О. Ольжича Олександра Кучерука:

Центральному державному архіву зарубіжної україніки перші 10 років!

Не кожна державна установа може похвалитися, що до її першої десятої річниці Укрпошта випустила спеціальну поштову марку. Сподіваємося, що наступного ювілею Архіву Національний банк України випустить спеціальну ювілейна монета.

10 років це, на перший погляд і не багато, але ці перші роки мабуть чи не найважливіші в становленні, ЦДАЗУ може похвалитися значними досягненнями і здобутками.

ЦДАЗУ - це унікальна державна архівна установа, спеціально створена для зберігання документів закордонних українців. Почавши фактично з нічого, Архів нині має поважні фонди й творчий активний колектив, який має перед собою чітку мету і може її послідовно втілювати.

Ми вітаємо Достойного директора ЦДАЗУ п. Ірину Магу і усіх співробітників, усіх хто працює і працював та зробив усе щоб Центральний державний архів зарубіжної україніки був бажаним, потрібним і корисним для усіх відвідувачів і дослідників.

Фундація імені О.Ольжича фактично усе це десятиліття тісно співпрацює з Центральним державним архівом зарубіжної україніки, поповнює його фонди, бере участь у виставках, наукових і громадських заходах, що їх організовує Архів.

Прийміть наші найщиріші дружні привітання і побажання, а з свого боку ми докладемо зусиль, щоб і в наступну ювілейну дату Фундації було з чим вітати Центральний державний архів зарубіжної Україніки.


Голова Правління Фундації імені Олега Ольжича Сергій Кот
Директор Бібліотеки імені Олега Ольжича Олександр Кучерук

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.