Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

До ЦДАЗУ надійшли в дар діаспорні періодичні видання та книги із приватної бібліотеки-архіву родини Раїси та св. п. Валентина Кохно (США) – відомих українських громадських і церковних діячів у США.


Колектив архіву дякує Раїсі Кохно за цінний дар та сподівається на подальшу плідну співпрацю у поповненні ЦДАЗУ архівними документами, що висвітлюють життя, громадську і релігійну діяльність родини Кохно в період еміграції в Європі та США, становлення УАПЦ, створення та діяльність Українського Православного Братства імені митрополита Василя Липківського, головою якого до 2010 р. був св. п. Валентин Кохно – багатолітній оборонець ідеї автокефалії УПЦ.


Св. п. Валентин Кохно був відомим меценатом низки науково-освітніх установ в Україні, зокрема Національного університету «Києво-Могилянська академія», брав участь у видавничій діяльності Інституту української археографії та джерелознавства ім. Михайла Грушевського НАН України та ін.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.