Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

1 грудня 2016 р. головний архівіст ЦДАЗУ Лихолоб Надія взяла участь у роботі VII Всеукраїнської звітно-виборчої конференції Товариства зв'язків з українцями за межами України «Україна-Світ». На конференції була розглянута робота Товариства «Україна-Світ» та його відділень за 2012-2016 рр., затверджений новий Статут та обраний голова Товариства, яким знову став відомий український поет, драматург, державний і громадський діяч, перший голова Народного Руху України, Герой України Іван Драч. Головою Секретаріату Товариства «Україна-Світ» обрана Алла Кендзера.

Товариство «Україна-Світ» за допомогою різноманітних форм співпраці з українськими організаціями за кордоном за час своєї 56-річної діяльності стало однією з провідних громадських інституцій, що забезпечують державну політику по взаємодії з українцями за межами України.

Забезпечуючи державну політику у культурологічно-освітньому напрямі співпраці з українцями за межами України, Товариство «Україна-Світ» разом з представниками українських громад в діаспорі також бере активну участь у мистецьких акціях для військових АТО тощо.

У конференції взяли участь відомі українські громадсько-політичні діячі, письменники і поети, літературознавці, кінорежисери, митці, серед яких – Сергій Гальченко, Володимир Гонський, Микола Жулинський, Олекса Різників, Валентин Сперкач, Олександр Шокало, Богдан Якимович та ін.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.