Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

У рамках IV Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі» , яку проводив Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) НУ «Львівська політехніка» (м. Львів, 9-10. 11. 2016 р.), була репрезентована мандрівна виставка «Ми – діти твої, Україно!».

 

Виставковий проект підготовлений Центральним державним архівом зарубіжної україніки за участі Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Української недільної школи в Афінах «Трембіта» (Греція), Української школи «Веселка» в Гаазі (Королівство Нідерланди), Української закордонної школи ім. Лесі Українки в Неаполі (Італія), Української школи «Еллісів» в Осло (Норвегія). Представлені на виставці архівні документи та дитячі образотворчі роботи мають надзвичайну вагу у побудові українського світу за кордоном, а відтак є визначальним фактором гуртування української діаспори, збереження релігійної, культурної і національної ідентичності зарубіжних українців.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.