Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

7 листопада 2016 р. у Центральному державному архіві громадських об'єднань України відбулось відкриття виставки документів Національного архівного фонду "Кожна людина має право на свободу" про боротьбу Української Гельсінської групи за права і свободи українських громадян. До виставки увійшли документи із фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного, Центрального державного архіву- музею літератури і мистецтва України та Галузевого державного архіву Служби безпеки України.

 

Центральний державний архів зарубіжної україніки на цій виставці представив листи, звернення, повідомлення Українського національного об’єднання, Об’єднаних українських правозахисних груп, Комісії прав людини Світового конгресу вільних українців та інших закордонних українських представництв про підтримку діяльності УГГ в Україні, про відстоювання прав її членів та заходи, спрямовані на їх звільнення. Це документи з архівних фондів ЦДАЗУ № 36, 39, 50, а також довідково-інформаційного фонду № 3.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.