Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Понеділок, 29 серпня 2016, 09:33

26 – 27 серпня 2016 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка тривала робота Річних загальних зборів Світового Конґресу Українців (СКУ), у якій взяла участь головний архівіст ЦДАЗУ Надія Лихолоб.

 

Впродовж цих днів було проведено чотири круглі столи, зокрема: “Гуманітарні ініціативи СКУ в допомозі Україні”, “Просування позитивного іміджу України”, “Відзначення 50-ліття СКУ” і “Сприяння економічному розвитку України”. До дискусій були запрошені Надзвичайний та Повноважний Посол України в Австралії Микола Кулініч, ряд представників комітетів Верховної Ради України, Американської торговельної палати в Україні та інших інституцій.

 

Окремою темою стало обговорення програми святкування 50-річчя СКУ в 2017 році, з якою учасників зборів ознайомили голова Світової ради культури СКУ Анна Кісіль, голова Світової ради засобів масової інформації СКУ Ірина Мицак та директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка” Ірина Ключковська. Це буде ціла низка заходів, концертів, виставок, науково-практичних конференцій по всьому світу, метою яких є залучення до святкування цієї надзвичайної події не тільки українців діаспори та України, але й представників інших національностей. Ірина Ключковська акцентувала увагу на спільному проекті МІОК та Центрального державного архіву зарубіжної україніки – мандрівній документальній виставці, яка готується до 50-літнього ювілею СКУ. Святкові заходи розпочнуться в лютому 2017 року в Торонто.

 

У ході роботи щорічних зборів СКУ головний архівіст ЦДАЗУ Надія Лихолоб провела зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Австралії Миколою Кулінічем і представником Союзу українців у Великій Британії Богданом Ратичем, ознайомивши їх з роботою ЦДАЗУ у напрямі збереження документальної спадщини української діаспори в Україні.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.