Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Понеділок, 22 серпня 2016, 09:10

20 серпня 2016 р. директор ЦДАЗУ Ірина Мага та співробітники архіву Надія Лихолоб і Людмила Ващук взяли участь у VI Всесвітньому Форумі Українців - найвищому зібранні повноважних представників українських громад за кордоном, що проходив в Українському Домі.

 

З вітальним словом на Всесвітньому Форумі Українців виступив Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайло Ратушний. В урочистому відкритті Форуму взяли участь перший Президент України Леонід Кравчук, третій Президент України Віктор Ющенко, Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, Президент Світового Конгресу Українців (СКУ) Євген Чолій, Генеральний секретар СКУ Стефан Романів, голова Європейського конгресу українців, перший заступник Президента СКУ Ярослава Хортяні та інші.

 

На Всесвітній Форум Українців прибуло близько 300 делегатів із 35-ти країн світу. Запрошені почесні гості та представники українських закордонних громад виступили з привітаннями з нагоди відкриття VI Всесвітнього Форуму Українців та 25-ліття проголошення незалежності України.

 

Співробітники ЦДАЗУ провели ряд зустрічей з українськими громадськими організаціями діаспор Австралії, Греції, Італії, Норвегії, Фінляндії та окреслили подальшу співпрацю і майбутні спільні проекти.

Фоторепортаж

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.