Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
П'ятниця, 13 травня 2016, 13:23

Начальник відділу формування Національного архівного фонду ЦДАЗУ, к. і. н. Дмитро Решетченко взяв участь у загальних зборах Організації українських націоналістів (державників), де виступив з доповіддю про відомого громадсько-політичного діяча та колишнього очільника ОУН(д) Павла Дорожинського та науково-технічне опрацювання його особистого архіву. Комплекс документів, музейних предметів та друкованих видань було передано на постійне зберігання до ЦДАЗУ у січні ц. р. спадкоємицями пана Павла - доньками Лярисою та Оксаною Струк-Дорожинськими в особі їх офіційного представника в Україні Вікторії Мартинової.

 

Серед переданих документів: біографічні документи Павла Дорожинського (зокрема, паспорти, автобіографії, грамоти, посвідки та членські картки), статті та інші творчі документи, рецензовані твори для публікації у періодичних виданнях "Самостійна Україна", "Новий шлях", листування з службових та громадсько-політичних питань, фотографії, зібрані Павлом Дорожинським архіви відомих у діаспорі діячів тощо.

 

Членів організації надзвичайно зацікавила оприлюднена інформація. Вони активно цікавилися опрацьованими документами та можливістю доступу до них у читальному залі архіву. З ентузіазмом зустріли повідомлення про плановану архівом на 3 серпня ц. р. документальну виставку з нагоди дня народження Павла Дорожинського, яку мають намір відвідати.

 

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.