Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
П'ятниця, 07 листопада 2014, 12:28

7 листопада в рамках співпраці з Інститутом суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка представники ЦДАЗУ репрезентували документальну виставку «Державотворчі традиції української еміграції». Заступник директора ЦДАЗУ - Володимир Тихенко у вступному слові наголосив на особливостях функціонування архіву та звернув увагу на специфіку роботи з документами зарубіжної україніки. Головний науковий співробітник архіву - Олена Гуменюк провела екскурсію по виставці, детально висвітливши всі аспекти діяльності українських закордонних осередків спрямованих на розбудову незалежної України.

 

Як зазначив  директор Інституту суспільства Київського університету імені Бориса Грінченко Констянтин Линьов: «Ця перша виставка ЦДАЗУ в стінах нашого інституту відкриває нові перспективи для співпраці задля представлення здобутків архіву зарубіжної україніки науковцям, викладачам і студентам».

 

В свою чергу очільник Центру дослідження української діаспори, професор кафедри Історії України Ігор Тарнавський подякував за цікаву змістовну екскурсію і додав: "Завдяки таким заходам ми краще усвідомлюємо власну історію та вчимося шанувати свою державу".

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.