Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Середа, 22 травня 2019, 15:26

ЦДАЗУ презентує документальну онлайн виставку "За Україну, за її долю..." до 140-річчя від дня народження Голови Директорії УНР, Головного Отамана Армії УНР, громадсько-політичного діяча, публіциста, літературного і театрального критика Симона Петлюри.

Документи висвітлюють Симона Петлюру як лідера українського державотворення, його діяльність у період Визвольних змагань 1917–1921 рр., еміграційний період та паризьку трагедію, ретроспективу та переосмислення подій 100-літньої давнини в період революційних потрясінь початку ХХ ст., спогади основних учасників Української революції 1917–1921 рр. та вшанування українською діаспорою пам’яті Симона Петлюри, який став символом українського національно-визвольного руху.

Виставка стане у нагоді для підготовки інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких та інших заходів, присвячених постатям Української революції 1917–1921 рр., спрямованих на виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України у громадян, передусім учнівської та студентської молоді.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.