Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Четвер, 16 травня 2019, 15:28

У рамках проекту «Україна – це мій скарб», що передбачає створення фонду особового походження, документальної виставки та серії публікацій про Стефана Терлецького (1926–2006) – почесного голову Союзу українців у Великій Британії, депутата британського парламенту, до архіву надійшли нові документи.

Серед них: фотографії С. Терлецького з М. Тетчер, Л. Кравчуком, Г. Удовенком, листи парламентарів Великої Британії до С. Терлецького, документи, що висвітлюють різноманітні віхи життя та діяльності політика, щоденники, документи про акцію «Діти Чорнобиля потребують нашої допомоги»тощо.

Отримані документи яскраво свідчать, що у політичній діяльності С. Терлецького у пріоритеті завжди було українське питання. У той час, коли Україна ще перебувала у складі СРСР, він обстоював ідею на право самовизначення українського народу, право України на незалежність, соборність і самостійність.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.