Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Вівторок, 07 травня 2019, 16:23

7 травня представники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті архівно-музейного і громадського проекту «НепрOSTі листи», що відбувся у Державному архіві київської області. Захід присвячений Дню пам’яті та примирення та 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з України. Організаторами проекту виступили ДАКО, ДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, Всеукраїнський проект «Пам’ять нації», Національний історико-краєзнавчий заповідник «Переяслав», Макарівський районний історико-краєзнавчий музей та ін.

Представлені на виставці документи та музейні предмети (серед них –листи остарбайтерів до рідних, їх фотографії та особисті речі) розповідають про життя українських примусових працівників на території нацистської Німеччини у роки Другої світової війни.

Під час урочистого відкриття виставки було повернуто копії листів, написаних вимушеними остарбайтерами, недоставлених восени 1943 р., нащадкам адресатів.


Фоторепортаж

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.