Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Середа, 13 лютого 2019, 14:36

 

12 лютого працівники Центрального державного архіву зарубіжної україніки були присутні на відкритті у Музеї української діаспори виставкового проекту «The Ukrainian Canadians: Україноканадці», що розкриває історію становлення і розвитку української діаспори в Країні кленового листка.

На виставці представлені архівні документи, фото, видання найстаріших українських видавництв у Канаді, особисті речі та відзнаки відомих україноканадців – політиків, науковців, письменників, а також художні твори митців українського походження.

Проект реалізовано за підтримки Посольства Канади в Україні, а його партнерами виступили: Національний художній музей України, Національний музей Тараса Шевченка, ГО «Історична правда», Музей-архів преси, Бібліотека імені Олега Ольжича, Відділ текстології та рукописних фондів Інституту літератури НАН України, Національний університет «Острозька академія», CanSchool, Braty design. 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.