Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Вівторок, 05 лютого 2019, 12:19

 

04 лютого працівники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті виставки, присвяченої 90-річчю створення Організації Українських Націоналістів «Зродились ми великої години», у Національному музеї історії України.

Організаторами виставки виступили: Національний музей історії України та Фундація імені Олега Ольжича за участю Музею становлення української нації.

На виставці представлені оригінальні документи, періодичні видання, світлини і речі 1920–1940-х рр., пов’язані з історією створення та діяльністю ОУН та її видатних діячів: голови Проводу ОУН полковника Євгена Коновальця, полковника Андрія Мельника, сотника Юліана Головінського, Дмитра Андрієвського, Олега Ольжича (Кандиби) та інших. Серед експонатів – символіка ОУН та історія її створення.

У такому обсязі документи ОУН ще жодного разу не були представлені в межах однієї експозиції, а деякі з них демонструвалися вперше.

  
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.