Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Середа, 03 квітня 2019, 16:16

ЦДАЗУ спільно з Бібліотекою і Архівом ім. Т. Шевченка (Велика Британія) розпочали роботу над архівним проектом «Україна – це мій скарб…», яким передбачає передавання на постійне зберігання до архіву документальної спадщини почесного голови Союзу українців у Великій Британії, депутата британського парламенту Стефана Терлецького (1926-2006).

Стефан Терлецький – перший українець, обраний до Британського парламенту, радник Маргарет Тетчер, представник Великобританії в Раді Європи. У 1992 році королева Великобританії нагородила С. Терлецького Орденом командора Британської імперії – однією з найвищих державних нагород.

У ході реалізації архівного проекту заплановано створення архівного фонду особового походження С. Терлецького, проведення низки презентацій архівних документів політика, підготовку документальної виставки, організацію її демонстрації у профільних установах та закладах України.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.