Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

22 листопада працівники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті виставкового проекту «Микола Кричевський. Мистець і світ» до 120-річчя з дня народження видатного українсько-французького художника, майстра акварелі, представника знаменитої художньої династії Кричевських.

Масштабна експозиція робіт, що охоплює всі періоди творчості художника, різні напрями і жанри, представлена із колекцій Музею української діаспори (саме тут походила урочистість), Національного художнього музею України та кількох приватних збірок.

У рамках виставкового проекту був презентований альбом «Мистець і світ», де також представлені унікальні роботи автора, написані ним протягом 1927–1928 рр. під час перебування в Українських Карпатах (оригінали малюнків зберігаються в довідково-інформаційному фонді ЦДАЗУ). Вони є бібліографічною рідкістю і мають велике історико-культурне значення для поціновувачів та дослідників творчої спадщини Миколи Кричевського.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.