Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Понеділок, 29 жовтня 2018, 16:29

30 жовтня у Донецькому національному університеті ім. Василя Стуса і 1 листопада в Кам’янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка відбудеться презентація мультимедійної виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра», створеної Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Захід відбудеться у рамках Всеукраїнської просвітницької акції з нагоди 50 ліття Світового Конґресу Українців напередодні XI Конґресу СКУ, що буде проходити у Києві 24–26 листопада 2018 р. в Києві, в часі відзначення 85-х роковин Голодомору 1932–1933 рр. в Україні.

У матеріалах виставки висвітлено історію і діяльність Світового Конґресу Вільних Українців (1967–1993 рр.) та СКУ (1993–2017 рр.), подано біографії відомих діячів української діаспори, представлено унікальні архівні документи, надані СКУ та ЦДАЗУ, історичні фотографії та відеофільми, презентовано проект з вшанування жертв Голодомору 1932–1933 рр. «Україна пам’ятає – світ визнає» та цитати діячів української діаспори про Голодомор.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.