Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

11 жовтня у рамках Дня відкритих дверей в читальному залі ЦДАЗУ вдруге відбулася презентація відкритої лекції доцента кафедри історії та теорії олімпійського спорту, кандидата наук з фізичного виховання та спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Олексія Лях-Породька «Олімпійська українська незалежність в еміграції: боротьба за участь України в олімпійському русі».

Промовець ознайомив гостей з історією складної боротьби за олімпійську незалежність України за часів перебування її у складі СРСР.

Під час заходу були презентовані документи, що зберігаються у ЦДАЗУ і представляють український спортивний рух на еміграції, етапи його розвитку, висвітлюють роль спорту як засобу згуртування українців-емігрантів, впливають на формування іміджу України в світі.

На презентацію завітали представники центральних держаних архівних установ України: УНДІАСД, ЦДЕА, ЦДАКФФА ім. Г. С. Пшеничного, ЦДАМЛМ, викладачі та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Європейського університету, Національного університету фізичного виховання і спорту, представники ЗМІ.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.