Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

1 вересня 2018 р. начальник відділу формування НАФ Дмитро Решетченко взяв участь у заходах до 100-річчя від дня народження Ігоря Качуровського (1918–2013), українського поета, перекладача, прозаїка, літературознавця, педагога, радіожурналіста.

Вшановували славетного земляка на його малій Батьківщині, у м. Крути (нині Ніжинського району Чернігівської області). Тут відбулися основні урочистості: поминальна панахиди на могилі покійного, виступи тих, хто знав його за життя (учнів, родичів, знайомих, а також колег та дослідників творчості відомого українця).

Нагадаємо, що поточного року в ЦДАЗУ був започаткований фонд особового походження Ігоря Васильовича Качуровського завдяки плідній співпраці архіву з головою Благодійного фонду «Ніжен» Миколою Пантелійовичем Шкурком.

Під час заходів із доповіддю «Документальна спадщина Ігоря Качуровського у контексті збереження історичної пам’яті української діаспори» виступив Дмитро Решетченко. Окрім того, ним були проведені попередні перемовини із сином Ігоря Качуровського Леонардо-Адріяном, де обговорювалося питання передавання до ЦДАЗУ документів, що знаходяться нині у м. Мюнхен (Німеччина) у дружини Ігоря Качуровського Лідії Крюкової-Качуровської.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.