Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

22 травня 2018 р. з нагоди 100-річчя створення системи архівних установ України колектив ЦДАЗУ взяв участь в урочистому відкритті традиційного літературно-мистецького заходу «Весна в Плютах» в архівно-музейному комплексі ЦДАМЛМ України.

У рамках заходу було достойно презентовано ЦДАЗУ серед інших архівних установ України. Директор ЦДАЗУ Ірина Мага отримала грамоту з рук Голови архівної служби України Тетяни Баранової за активну участь у проведенні свята.

Працівники архіву долучилися до виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та конкурсної творчої програми, що розкрили багато прихованих талантів колег-архівістів.

Неймовірне зацікавлення викликав конкурс ЦДАЗУ «Чарівний вузлик» (ідея Ірини Лебедєвої, старшого зберігача фондів відділу забезпечення збереженості та обліку документів), у якому взяв участь навіть популярний співак, композитор, Народний артист України Павло Зібров. Проте переможцями конкурсу стали представниці архівної спільноти – Тетяна Котик, завідувач реставраційної майстерні ДЦЗД НАФ, і Ганна Наполова, її провідний реставратор.

Також у конкурсі «Малюємо портрет архівіста» найталановитішою виявилася наша колега Ірина Невгад, головний спеціаліст сектору управління персоналом, а вірш «Архівісти-оптимісти» у авторському виконанні Віри Фазлєєвої, провідного наукового співробітника відділу використання інформації документів, викликав бурхливі оплески слухачів конкурсної програми заходу.

На завершення святкування працівники архівних установ зробили колективне фото на згадку і пообіцяли собі й надалі не переривати цю добру традицію.

Колектив ЦДАЗУ щиро вдячний колегам із ЦДАМЛМ за чудове свято на щедрій на таланти Обухівській землі!

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.