Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

До Дня науки в Україні Центральним державним архівом зарубіжної україніки підготовлено документальну онлайн виставку «Від Подебрад до Нью-Йорка: українська науково-технічна інтелігенція за кордоном».

Хронологічно документи виставки охоплюють період з 1924 по 1992 рр. та висвітлюють історію створення і діяльність українських вищих навчальних закладів з вивченням технічних наук (Український вільний університет, Українська господарська академія, Український технічно-господарський інститут), професійних науково-технічних організацій (Союз організацій інженерів-українців на еміграції (Подебради), Товариство українських інженерів у ЧСР, Товариство українських інженерів Америки, Українське технічне товариство Канади) в Європі та Америці в ХХ ст. Експонуються на виставці й посвідчення, листи, наукові праці тощо відомих представників української науково-технічної інтелігенції, серед яких Іван Горбачевський, Борис Іваницький, Полікарп Герасименко, Василь Іванис, Віктор Доманицький та інших.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.