Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

8 травня 2018р. у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у ЦДАЗУ відбувся захід із відзначення ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, які здійснюють відсіч та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх українців, які віддали своє життя за мир та незалежність України.

Перед аудиторією виступила директор ЦДАЗУ Ірина Мага, розповіла про роль українців на різних фронтах глобальної війни та у сучасному збройному конфлікті на сході України, про високу ціну визволення та дбайливе збереження пам'яті про наших воїнів.

До присутніх звернувся начальник відділу формування НАФ, учасник АТО, Дмитро Решетченко, який поділився своїм баченням проблеми війни на сході країни.

Також до цих пам’ятних дат на сайті ЦДАЗУ репрезентовано онлайн виставку «Українське книговидання у роки Другої світової війни» та добірку документів про внесок українців у перемогу над нацизмом.

У заході взяли участь працівники Центрального державного електронного архіву України та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.