Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

15 – 18 лютого 2018 р. у рамках музичного фестивалю «Українська музика в часі і просторі» та науково-практичної конференції «Музична Україніка» на базі Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського відбулася репрезентація мандрівної документальної виставки «З піснею через світ!», підготовленої працівниками ЦДАЗУ. Виставка присвячена музичному мистецтву української діаспори, що в умовах життя на чужині зберегла свою національну ідентичність та популяризувала українську ідею у світі.

Учасниками фестивалю та конференції були видатні діячі музичного мистецтва України, Латвії, Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка, Львівського музичного коледжу імені С. Людкевича та ін.

ЦДАЗУ вдячний колективу Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського за співпрацю і висловлює особливу подяку Чумаку Юрію Вікторовичу за популяризацію діяльності української діаспори у царині музичного мистецтва та ЦДАЗУ, що зберігає історію творення української діаспорної культури, мистецтва, освіти тощо.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.