Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

22 лютого 2018 р. представники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті виставки «(Р)ЕВОЛЮЦІЯ МІФУ: трансформація кобзарства у ХІХ-ХХІ століттях», де Центральний державний архів зарубіжної україніки є одним із співорганізаторів.

Виставка проходить в Національному музеї Тараса Шевченка у рамках масштабного міжінституційного освітньо-виставкового проекту до Європейського року культурної спадщини в Україні та з нагоди 204-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Вона має на меті познайомити сучасників із тернистим шляхом розвитку кобзарства, а також із непересічним образом традиційного для української культури народного співця, особливостями зміни його в історичній ретроспективі.

На виставці представлені живопис, графіка та скульптура з колекцій Національного музею Тараса Шевченка, Національного художнього музею України; унікальні фотодокументи та концертні афіші, архівні документи з фондів ЦДАЗУ і ЦДАМЛМ України; музичні інструменти з приватних зібрань та відеоматеріали.

Виставка експонуватиметься до 18 березня поточного року. Окрім кураторських екскурсій, на відвідувачів чекатимуть покази фільмів, концерти традиційних і сучасних виконавців, дитячі квести. Програму заходів можна відслідковувати у мережі Facebook.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.