Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

16 січня 2018 року у рамках проведення «Дня відкритих дверей в архіві» у читальному залі Центрального державного архіву зарубіжної україніки відбулася відкрита лекція завідувача Бібліотеки й Архіву ім. Т. Шевченка (Лондон, Велика Британія), доктора Людмили Пекарської на тему: «Бібліотека й архів ім. Т. Шевченка у Лондоні (Союз Українців у Великій Британії): склад і зміст колекції та шляхи поповнення». Пані Людмила ознайомила присутніх з принципами роботи установи та можливостями подальшого формування її фондів. Відвідувачі заходу дізналися про документи видатних українців, які зберігаються у Бібліотеці та архіві ім. Т. Шевченка, зокрема, В. Крутова, Н. Полонської-Василенко, В. Щербаківського та багатьох інших, а також про мистецьку спадщину знаного скульптора Г. Крука та численну бібліотечну колекцію закладу.

Під час відвідування ЦДАЗУ Л. Пекарська ознайомилась з експозицією документальної виставки «Загартовані безсмертям», підготовленої до 100-річчя армії УНР, оглянула архівні колекції, що зберігаються в ЦДАЗУ, поспілкувалась з працівниками архіву та поділилась власним досвідом роботи з упорядкування приватних колекцій.

На заході були присутні представники кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф, Центрального державного електронного архіву, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства та інші зацікавлені особи.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.