Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

Мандрівна документальна виставка «З піснею через світ!», підготовлена Центральним державним архівом зарубіжної україніки, отримала широкий резонанс серед поціновувачів українського музичного мистецтва як в Україні, так і на теренах українського зарубіжжя.

Колектив ЦДАЗУ одержав подяку від директора Центру підтримки і розвитку української культурної спадщини «Трембіта» в Афінах Алли Лобач за сприяння в організації репрезентації виставки «З піснею через світ!» у рамках культурно-мистецького заходу в Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці під егідою Посольства України в Афінах 20 жовтня 2017 р.

Це вже не перший вдалий спільний проект ЦДАЗУ та Центру підтримки і розвитку української культурної спадщини «Трембіта» в Афінах. Колектив ЦДАЗУ щиро вдячний п. Аллі Лобач та колективу очолюваного нею українського культурно-освітнього осередку в Греції за плідну співпрацю та неоціненний внесок у формування історичної пам’яті українського народу та популяризацію української культурної і духовної спадщини у світі.

 

З повагою

колектив ЦДАЗУ

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.