Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

26 вересня директор ЦДАЗУ І. Мага і працівники архіву І. Казімірова, Л. Ващук та В. Сємков взяли участь у роботі круглого столу “Історична наука та архівознавство в умовах декомунізації українського суспільства”, з нагоди 80-річчя від дня народження та 55-річчя науково-педагогічної діяльності заслуженого професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ярослава Степановича Калакури.

Ювіляра привітали ректор університету академік Л. Губерський, декан історичного факультету проф. І. Патриляка. Професор Я. Калакура виступив з доповіддю «Подолання синдрому комунізації в пострадянській українській історіографії та архівознавстві». В дискусії взяли участь: голова Українського інституту національної пам’яті В. В’ятрович, завідувач відділу Інституту історії України НАН України, проф. С. Кульчицький, професор кафедри давньої та нової історії України КНУ імені Тараса Шевченка В. Сергійчук, головний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, проф. Ю. Шаповал, завідувач відділу Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України проф. В. Піскун.

В рамках заходу відбулась презентація нових праць професора Я. Калакури.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.