Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

5 липня до ЦДАЗУ надійшли в дар діаспорні друковані та періодичні видання від Голови Світової Ради Суспільної Служби Світового Конгресу Українців п. Ірини Ващук, а також від Українського Національного Об’єднання Торонто-Захід та Українського Національного Об’єднання Торонто, передані за сприяння п. Юрія Сергійчука.

Цікавими для дослідників українського жіночого руху стануть такі видання, як «Українка у вільному світі» (до 75-ліття українського жіночого руху та 10-ліття Світової Федерації Українських Жіночих Організацій), ювілейний збірник Організації Українок Канади ім. Ольги Басараб «На службі рідного народу», виданий до 25-річчя від заснування (1930–1955), ювілейна книга СФУЖО «50-ліття СФУЖО. 1948–1998» тощо. Увагу дослідників тематики систематичного богослов’я Православної Церкви може привернути збірка статей відомого д-ра богослов’я о. Ярослава Буцьора «The valley of hope. The Battle of Ukrainian Orthodoxy for its Identity» (з автографом автора), в яких автор аналізує багато сучасних болючих питань життя церкви.

Не менший інтерес для дослідників становитимуть друковані видання, які надійшли від УНО Канади, зокрема, збірники Українського Вільного Університету (Мюнхен), Harvard Ukrainian Studies, наукові праці Канадського НТШ в Торонто, «Студії до історії українців Канади» Михайла Г. Марунчака (з автографом автора) та ін.

Колектив архіву дякує п. Ірині Ващук, УНО Торонто й УНО Торонто-Захід за цінний дар і сподівається на подальшу плідну співпрацю у поповненні ЦДАЗУ архівними документами, що висвітлюють життя, громадську та релігійну діяльність української діаспори.

 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.