Центральний державний архів зарубіжної україніки

 
УкраїнськаРосійськаАнглійська
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
  
Четвер, 19 квітня 2018, 16:32

19 квітня 2018 р. до ЦДАЗУ надійшли у дар книги від головного редактора українського католицького часопису «Місіонар» о. Христофора Ганинця, ЧСВВ.

На особливу увагу заслуговує наукова праця о. Христофора Ганинця, ЧСВВ «Листи до народу: Історія людей слова», присвяченої 400-літтю реорганізації Василіанського чину і 120-літтю часопису «Місіонар».

Не менш цікавими для дослідників історії УГКЦ є й інші книги авторства ієромонаха Христофора Ганинця, ЧСВВ, що надійшли до бібліотечного фонду ЦДАЗУ, зокрема: «Сто кроків до людей: Проповіді», «Via Dolorosa. Думки для переміни серця», порадник «Домашня церква».

Колектив архіву дякує шановному о. Христофору Ганинцю за дар та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Прочитати про подію у Facebook


 
Четвер, 19 квітня 2018, 16:07

19 квітня 2018 р. головний архівіст ЦДАЗУ Надія Лихолоб взяла участь у презентації виставки «УГКЦ – час випробувань», що відбулася у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Докладніше | Прочитати про подію у Facebook


 
Вівторок, 17 квітня 2018, 16:28

17 квітня 2018 р. відбулося знайомство із Центральним державним архівом зарубіжної україніки студентів ІV курсу зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та студентів ІІ року навчання ОР «Магістр» за спеціальністю «Архівознавство» кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Докладніше | Прочитати про подію у Facebook 
Четвер, 05 квітня 2018, 16:25

До Великодніх свят Центральний державний архів зарубіжної україніки репрезентує онлайн виставку «Великдень в культурі української діаспори», документи якої дають змогу прослідкувати особливості відзначення релігійних свят у середовищі української громади за кордоном. 
Вівторок, 03 квітня 2018, 15:40

3 квітня відбулася робоча зустріч директора архіву Ірини Маги та начальника відділу використання інформації документів Галини Горбунової з директором Музею театрального, музичного та кіномистецтва України (МТМКУ) Іриною Дробот, завідувачем відділу музею Марії Заньковецької МТМКУ Наталією Бабанською за участі головного зберігача МТМКУ Тетяни Руденко. Під час зустрічі обговорювались напрями та форми співпраці між ЦДАЗУ та МТМКУ, а також були досягнуті домовленості щодо організації спільних інформаційних заходів, зокрема виставкового проекту, присвяченого театральному життю українців за кордоном. 
Вівторок, 03 квітня 2018, 12:40

2 квітня 2018 р. з нагоди сторіччя від дня народження Федора Габелка, українського патріота, громадсько-політичного і театрального діяча, художника, письменника, видавця до ЦДАЗУ були передані особисті документи, друковані видання та світлини родини Габелків із Австралії.

Докладніше | Прочитати про подію у Facebook 
Четвер, 29 березня 2018, 13:24

29 березня директор ЦДАЗУ Ірина Мага взяла участь у засіданні Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України. 
П'ятниця, 23 березня 2018, 17:17

23 березня 2018 р. у читальній залі Центрального державного архіву зарубіжної україніки відбулося відкриття документальної виставки «Ми не розлучались з тобою, Україно!», присвяченої літературному життю українців за кордоном, які, перебуваючи на чужині, не тільки зберегли свою національну ідентичність, а й зробили неоціненний внесок у розвиток та популяризацію культурної спадщини українського народу, зокрема його мови та літератури.

Докладніше | Фоторепортаж | Відеорепортаж | Виставка у ЗМІ | Прочитати про подію у Facebook 


 
100-річчя архівної справи
Звернення ЦДАЗУ
Анонси
Соціальні мережі
Відеохостинг
ЗМІ про нас

ДОКУМЕНТАЛЬНА ВИСТАВКА «МИ НЕ РОЗЛУЧАЛИСЬ З ТОБОЮ, УКРАЇНО!» // Міністерство Юстиції - 19.03.2018 Докладніше...


 
Центральний державний архів зарубіжної україніки запрошує на відкриття документальної виставки «Ми не розлучались з тобою, Україно!» Докладніше...
 
Центральний державний архів зарубіжної україніки запрошує на відкриття документальної виставки «Ми не розлучались з тобою, Україно!» - 20.03.2018 Докладніше...
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2018 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.