Центральний державний архів зарубіжної україніки

 
УкраїнськаРосійськаАнглійська
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Четвер, 01 листопада 2018, 14:58

Шановні друзі та колеги!
З 01 листопада починає працювати новий сайт Центрального державного архіву зарубіжної україніки в тестовому режимі. Чекаємо на зауваження та пропозиції. 
Четвер, 18 квітня 2019, 12:17

17 квітня заступник директора-головний зберігач фондів І. О. Казімірова, в.о. начальника відділу формування НАФ О. Г. Мажара та провідний науковий співробітник відділу формування НАФ В. В. Гаган взяли участь у роботі круглого столу за міжнародної участі «Українська діаспора: напрямки, осередки, виклики», що відбувся у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

 
Понеділок, 15 квітня 2019, 11:16

 
П'ятниця, 05 квітня 2019, 08:44

4 квітня до ЦДАЗУ надійшли в дар діаспорні періодичні видання та книги від Раїси Кохно – відомої української громадської та церковної діячки у США.

Прочитати про подію у Facebook
 
Четвер, 04 квітня 2019, 17:58

4 квітня головний спеціаліст відділу використання інформації документів ЦДАЗУ Людмила Карпека взяла участь у ІІ Міжнародному українсько-литовському науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті».

Прочитати про подію у Facebook
 
Середа, 03 квітня 2019, 16:58

3 квітня заступник директора-головний зберігач фондів І. О. Казімірова, начальник відділу забезпечення збереженості документів Л. І. Пенжуляк та головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості документів К. В. Соха взяли участь у стажуванні реставраторів державних архівів України, що проходило на базі Державного центру збереження документів Національного архівного фонду.

 
Середа, 03 квітня 2019, 16:16

ЦДАЗУ спільно з Бібліотекою і Архівом ім. Т. Шевченка (Велика Британія) розпочали роботу над архівним проектом «Україна – це мій скарб…», яким передбачає передавання на постійне зберігання до архіву документальної спадщини почесного голови Союзу українців у Великій Британії, депутата британського парламенту Стефана Терлецького (1926-2006).

Прочитати про подію у Facebook
Детальніше...
 
Середа, 03 квітня 2019, 15:26

До ЦДАЗУ надійшли в дар документи, діаспорні періодичні видання та книги від Ольги Матули – відомої української громадсько-політичної та релігійної діячки у США.

Прочитати про подію у Facebook
Детальніше...
 
Середа, 03 квітня 2019, 09:22

02 квітня директор ЦДАЗУ, кандидат історичних наук, Ірина Мага та працівники архіву взяли участь у презентації монографії завідуючої Бібліотекою та архівом ім. Т. Шевченка в Лондоні, доктора філософії Людмили Пекарської – «Скарби княжого Києва» (Jewellery of Princely Kiev: The Kiev Hoards in the British Museum and The Metropolitan Museum of Art and Related Material), а також заслухали її лекцію на тему «Бібліотека і архів імені Т. Шевченка у Лондоні: історія і сьогодення».

Прочитати про подію у Facebook
 


 
100-річчя архівної справи
Звернення ЦДАЗУ
Анонси
Соціальні мережі
Відеохостинг
ЗМІ про нас

Лихолоб Н. І. «Взяв би я бандуру…» // Гомін України. - 12.03.2019 Докладніше

 

Лихолоб Н. І. «Взяв би я бандуру…» // Інтернет-ресурс «Українська інформаційна служба». - 06.03.2019 Докладніше

 

Лихолоб Н. І. «Взяв би я бандуру…» // Інтернет-ресурс «Націоналістичний портал». - 07.03.2019 Докладніше

 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.