Центральний державний архів зарубіжної україніки

 
УкраїнськаРосійськаАнглійська
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Четвер, 01 листопада 2018, 14:58

Шановні друзі та колеги!
З 01 листопада починає працювати новий сайт Центрального державного архіву зарубіжної україніки в тестовому режимі. Чекаємо на зауваження та пропозиції.

Відеопрезентація нового сайту

 
Середа, 22 травня 2019, 15:26

ЦДАЗУ презентує документальну онлайн виставку "За Україну, за її долю..." до 140-річчя від дня народження Голови Директорії УНР, Головного Отамана Армії УНР, громадсько-політичного діяча, публіциста, літературного і театрального критика Симона Петлюри.

Детальніше...
 
П'ятниця, 17 травня 2019, 09:29

16 травня представники ЦДАЗУ взяли участь у презентації нового роману української письменниці Марини Гримич «Клавка», присвяченого літературному життю повоєнного Києва. Захід проходив у рамках проекту ЦДАМЛМ України «Територія АРХІВ: діалог з документом», у приміщенні архіву, де авторка роману опрацьовувала першоджерела, досліджувала мемуари свідків тієї епохи.

 
Четвер, 16 травня 2019, 15:31

16 травня у рамках Всесвітнього дня вишиванки колектив ЦДАЗУ долучився до масштабного народного показу вишиванок «Вишиванка DAY», що проходить сьогодні у Києві. Це свято, яке щороку відзначається в третій четвер травня, єднає українців в усьому світі, популяризуючи національну культуру і традиції.

Детальніше...
 
Четвер, 16 травня 2019, 15:28

У рамках проекту «Україна – це мій скарб», що передбачає створення фонду особового походження, документальної виставки та серії публікацій про Стефана Терлецького (1926–2006) – почесного голову Союзу українців у Великій Британії, депутата британського парламенту, до архіву надійшли нові документи.

Детальніше...
 
Четвер, 16 травня 2019, 11:58

На офіційному сайті Посольства України в Республіці Казахстан розміщено «Звернення до української громади Казахстану від колективу Центрального державного архіву зарубіжної україніки».

 
Субота, 11 травня 2019, 13:04

До 12-ї річниці заснування Центрального державного архіву зарубіжної україніки репрезентуємо документальну онлайн виставку «Безцінний спадок українців».

Ознайомитися із відеопрезентацією виставки

 
Субота, 11 травня 2019, 09:28

10 травня представники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті художньо-документального виставкового проекту «Кадри долі. Знакові постаті українського кіно» (за документами ЦДАМЛМ України), що відбулося у галереї KINO кінотеатру «Жовтень».

Детальніше...
 
Вівторок, 07 травня 2019, 16:23

7 травня представники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті архівно-музейного і громадського проекту «НепрOSTі листи», що відбувся у Державному архіві київської області. Захід присвячений Дню пам’яті та примирення та 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з України. Організаторами проекту виступили ДАКО, ДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, Всеукраїнський проект «Пам’ять нації», Національний історико-краєзнавчий заповідник «Переяслав», Макарівський районний історико-краєзнавчий музей та ін.

Детальніше...
 


 
100-річчя архівної справи
Звернення ЦДАЗУ
Анонси
Соціальні мережі
Відеохостинг
ЗМІ про нас

Лихолоб Н. І. «За Україну, за її долю…» (до 140-річчя від дня народження Симона Петлюри) // сайт Товариства української діаспори Греції «Українсько-Грецька Думка» (Афіни) – 24.05.2019 Докладніше

 

Репрезентація документальної онлайн виставки «За Україну, за її долю…» (до 140-річчя від дня народження борця за незалежність України Симона Петлюри) // Facebook Українська недільна школа «Трембіта» в Греції – 22.05.2019

 
Фазлєєва В. П. «Мученики за Україну. До Дня пам’яті жертв політичних репресій» // «Стожари». – 19.05.2019
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.