Central State Archive of Foreign Archival Ucrainica

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Wednesday, 22 May 2019 15:26

ЦДАЗУ презентує документальну онлайн виставку "За Україну, за її долю..." до 140-річчя від дня народження Голови Директорії УНР, Головного Отамана Армії УНР, громадсько-політичного діяча, публіциста, літературного і театрального критика Симона Петлюри.

Документи висвітлюють Симона Петлюру як лідера українського державотворення, його діяльність у період Визвольних змагань 1917–1921 рр., еміграційний період та паризьку трагедію, ретроспективу та переосмислення подій 100-літньої давнини в період революційних потрясінь початку ХХ ст., спогади основних учасників Української революції 1917–1921 рр. та вшанування українською діаспорою пам’яті Симона Петлюри, який став символом українського національно-визвольного руху.

Виставка стане у нагоді для підготовки інформаційних, навчально-виховних, культурно-мистецьких та інших заходів, присвячених постатям Української революції 1917–1921 рр., спрямованих на виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України у громадян, передусім учнівської та студентської молоді.

 
 
     
Main Page | Useful Links | Media about us | Preview | Portal Map | The amendments to the Constitution of Ukraine on decentralization of power | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 Central State Archive of Foreign Uсrainica. All Rights Reserved.