Central State Archive of Foreign Archival Ucrainica

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Thursday, 16 May 2019 15:28

У рамках проекту «Україна – це мій скарб», що передбачає створення фонду особового походження, документальної виставки та серії публікацій про Стефана Терлецького (1926–2006) – почесного голову Союзу українців у Великій Британії, депутата британського парламенту, до архіву надійшли нові документи.

Серед них: фотографії С. Терлецького з М. Тетчер, Л. Кравчуком, Г. Удовенком, листи парламентарів Великої Британії до С. Терлецького, документи, що висвітлюють різноманітні віхи життя та діяльності політика, щоденники, документи про акцію «Діти Чорнобиля потребують нашої допомоги»тощо.

Отримані документи яскраво свідчать, що у політичній діяльності С. Терлецького у пріоритеті завжди було українське питання. У той час, коли Україна ще перебувала у складі СРСР, він обстоював ідею на право самовизначення українського народу, право України на незалежність, соборність і самостійність.

 
 
     
Main Page | Useful Links | Media about us | Preview | Portal Map | The amendments to the Constitution of Ukraine on decentralization of power | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 Central State Archive of Foreign Uсrainica. All Rights Reserved.