Central State Archive of Foreign Archival Ucrainica

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Tuesday, 07 May 2019 16:23

7 травня представники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті архівно-музейного і громадського проекту «НепрOSTі листи», що відбувся у Державному архіві київської області. Захід присвячений Дню пам’яті та примирення та 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з України. Організаторами проекту виступили ДАКО, ДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, Всеукраїнський проект «Пам’ять нації», Національний історико-краєзнавчий заповідник «Переяслав», Макарівський районний історико-краєзнавчий музей та ін.

Представлені на виставці документи та музейні предмети (серед них –листи остарбайтерів до рідних, їх фотографії та особисті речі) розповідають про життя українських примусових працівників на території нацистської Німеччини у роки Другої світової війни.

Під час урочистого відкриття виставки було повернуто копії листів, написаних вимушеними остарбайтерами, недоставлених восени 1943 р., нащадкам адресатів.


Фоторепортаж

 
 
     
Main Page | Useful Links | Media about us | Preview | Portal Map | The amendments to the Constitution of Ukraine on decentralization of power | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 Central State Archive of Foreign Uсrainica. All Rights Reserved.