Central State Archive of Foreign Archival Ucrainica

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Tuesday, 05 February 2019 12:19

 

04 лютого працівники ЦДАЗУ взяли участь у відкритті виставки, присвяченої 90-річчю створення Організації Українських Націоналістів «Зродились ми великої години», у Національному музеї історії України.

Організаторами виставки виступили: Національний музей історії України та Фундація імені Олега Ольжича за участю Музею становлення української нації.

На виставці представлені оригінальні документи, періодичні видання, світлини і речі 1920–1940-х рр., пов’язані з історією створення та діяльністю ОУН та її видатних діячів: голови Проводу ОУН полковника Євгена Коновальця, полковника Андрія Мельника, сотника Юліана Головінського, Дмитра Андрієвського, Олега Ольжича (Кандиби) та інших. Серед експонатів – символіка ОУН та історія її створення.

У такому обсязі документи ОУН ще жодного разу не були представлені в межах однієї експозиції, а деякі з них демонструвалися вперше.

  
 
     
Main Page | Useful Links | Media about us | Preview | Portal Map | The amendments to the Constitution of Ukraine on decentralization of power | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 Central State Archive of Foreign Uсrainica. All Rights Reserved.