Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 
Директор Центрального державного архіву зарубіжної україніки


БЕРКОВСЬКИЙ Владислав Георгійович
E-mail:  vberkovski@tsdazu.gov.ua
Телефон: +38(044) 520-05-17
Дата і місце народження: 25 листопада 1977 року, м. Одеса
 
Біографія

У 1995 – 2000 навчався на гуманітарному ф-ті Національного Університету "Острозька Академія". Протягом 1999-2000 працював вчителем історії та правознавства в ЗОШ № 6 та технічній гімназії м. Славута Хмельницької обл. В 2000-2004 навчався в аспірантурі при кафедрі історії України Одеського Національного Університету ім. І.І.Мечникова, наук. керівники – З.В.Першина, В.М.Хмарський. Від 2001 навчався та викладав історію України в навчальних закладах Польщі. В 2006 при Інституті Історії Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) захистив дисертацію "Handel Wołynia od początku XVI do połowy XVII wieku" (Торгівля Волині з початку 16 до середини 17 ст.), наук. керівник – проф. Вітольд Клачевський. З вересня 2006 по грудень 2009 працював керівником Виставкового центру Держкомархіву та ЦДА України при Центральному державному архіві вищих органів влади і управління України в м. Київ. З 2008 очолював науково-методичну раду ЦДАВО України. З 2010 працює директором Центрального державного архіву зарубіжної україніки. 

Неодноразово відзначався почесними грамотами Державного комітету архівів України, Міністерства культури та туризму України, Київської міської державної адміністрації.

 Громадська діяльність

Член Острозького науково-краєзнавчого товариства ім. кн. Острозьких, Українського Генеалогічного Товариства, Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України. З 2009 року входить до складу правління Спілки архівістів України. В березні 2010 року обраний головою Ради директорів Центральних державних архівних установ України. Член Пласту з 1995 року.


Декларація про доходи і видатки директора ЦДАЗУ В. Г. Берковського за 2014 рік


 
 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.